úterý 18. září 2012

Zpravodajství do Kindlu

úterý, září 18, 2012 bez komentáře

Toto je hlavně pro Kindle od Amazonu, ale nejspíš to půjde i na jiné čtečky, vyzkoušet už musíte sami... Stačí jen zajít na vybranou stránku, přečíst si návod jak to udělat. Zpravodajství bude chodit na stránky amazonu, který je pak připraví pro vaši čtečku. Jakmile čtečku připojíte k wifi, začne se vám 'balíček' automaticky stahovat do čtečky. Zároveň vám budou každý den chodit emaily od amazonu, že vám dané dokumenty odeslali.
» iDNES.cz - zde můžete stahovat nové zpravodajství, které vám bude chodit každý den ráno, nemůžete si však nastavovat v kolik hodin vám má chodit a jaké rubriky chcete odebírat...
» VTM - věda a technika, nejrůznější novinky a zajímavosti. Toto zpravodajství vychází jen každý pátek...
» Aktuálně - zde už si můžete vybírat, jaké novinky chcete a v jakou dobu vám mají přijít
» Lidovky - opět veškeré zpravodajství, kterí chodí jen ráno
» Novinky - výběr z rubrik, které lze zasílat ve třech možných časech každý den

Další momentálně neznám, ale když na ně narazím, připíšu. Samozřejmě, pokud znáte něco vy, můžete psát do komentů...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Vždycky mě bavilo hrát si s grafikou, dělat blogy a jejich vzhledy. Nikdy jsem se nepovažovala za nějakého experta a ani nikdy nebudu. To, co sem publikuji jsou věci, které by se mohly někomu do budoucna hodit nebo i mě samotné, pokud bych nějaký postup zapomněla... Každopádně jsem ráda, že sem tam si nějaký článek najde svého čtenáře nebo rovnou uplatnění :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat